Δύο πεντανόστιμες Βασιλόπιτες κόψαμε χθες Τρίτη 16 Γενάρη στο Σχολείο μας. Ήταν προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας και φτιαγμένες με περίσσια αγάπη και τέχνη από μητέρες των μαθητών μας. Τους ευχαριστούμε. Το πρώτο φλουρί έτυχε ο Παναγιώτης, μαθητής της Γ΄τάξης και μαζί με αυτό κέρδισε ένα λογοτεχνικό βιβλίο καθώς και μια δωροεπιταγή σε βιβλιοπωλείο. Το δεύτερο δεν βρέθηκε αμέσως καθώς η μαθήτρια απουσίαζε. Η δασκάλα της φρόντισε να κρατηθεί το κομμάτι της και σήμερα βρέθηκε η δεύτερη τυχερή τυχερή , η Άρια , μαθήτρια της Ε΄τάξης που μαζί κέρδισε και ένα υπέροχο βιβλίο. Υγεία και χαρά σε όλους τους μαθητές μας, τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας και στις οικογένειες των μαθητών μας.