Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες ,

όπως ήδη γνωρίζετε από την Παρασκευή, με βάση τις αποφάσεις της Κυβέρνησης από αύριο Τρίτη 16 Μαρτίου 2021 συνεχίζουμε με την εξ αποστάσεως εκπαίδευση μέσω της πλατφόρμας Webex.

Ta μαθήματα θα γίνονται λοιπόν μέσω υπολογιστή από 14:10 έως 17:20 όπως ορίζεται από την εγκύκλιο 155692/ΓΔ4 της 14-11-2020.

Το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων περιλαμβάνει 5 διδακτικές ώρες των 30 λεπτών η καθεμία με 10λεπτα διαλείμματα ανάμεσά τους.

Το πρόγραμμα καθεμίας τάξης είναι το ίδιο όπως και στην περίοδο Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2020. Θα σας αποσταλεί στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο εκ νεου αύριο πρωί

Για ο,τιδήποτε χρειάζεστε από το σχολείο μπορείτε να επικοινωνείτε είτε στο τηλέφωνο του σχολείου 27210 25064, είτε με ηλεκτρονικό μήνυμα στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση

mail@17dim-kalam.mes.sch.gr

To σχολείο θα παραμένει ανοικτό κάθε πρωί από τις 09.30